در این بخش از سایت فرا زبان می توانید جدیدترین و برترین اپلیکیشن های مرتبط با آموزش زبان را دانلود و در گوشی تلفن همراه خود استفاده نمایید

English Pills

در حال طراحی

Advanced English with Wlingua

در حال طراحی

Farazaban

وجود یک منبع و مرجع مناسب برای تهیه لازمه های آموزش زبانهای خارجه همراه زبان آموزان یک امر ضروری است. انتشارات فرا زبان با طراحی یک اپلیکشین مناسب این امکان را برای شما فراهم آورده است. با نصب این برنامه امکان خرید کتاب های آموزشی ، تعیین سطح آنلاین ، شرکت در مسابقات ، دانلود اپلیکیشن و ... در اختیار شما قرار می گیرد.

Open Language

برنامه Open Language یک اپلیکیشن آموزشی می باشد که شما را قادر می سازد با استفاده از آن بیش از 8 زبان دنیا را کاملا فرا بگیرید. این برنامه به شما روش صحیح مکالمه را هم آموزش می دهد که بارزترین ویژگی این برنامه می باشد.
حجم فایل: 10.6 مگابایت
اندروید مورد نیاز: 4.0.3+

Quick Search

این اپلیکیشن ، نرم افزاری کاربردی برای جستجوی سریع تر بین فایل های مورد نظرتان می باشد.توسط این نرم افزار به راحتی و در کمترین زمان ممکن قادرید فایل مورد نظر خود را از میان انبوه فایل ها درون هارد دیسک خود پیدا نمایید. این نرم افزار علاوه بر حجم پایین، رایگان نیز می باشد. امیدواریم استفاده کافی از این نرم افزار داشته باشید .
حجم فایل: 2 مگابایت
اندروید مورد نیاز: 2.3+

InFocus

در حال طراحی